Ср. Чер 29th, 2022

За початку пандемії рейдові групи Нацполіції Херсонщини склали 7108 адмінпротоколів про порушення правил карантину

Рейдові групи з числа поліцейських, представників держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування продовжують перевіряти дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання та пасажироперевізниками.

Про це повідомляють в Нацполіції. 

“За минулий тиждень поліцейські склали 262 адміністративні матеріали за ігнорування санітарно-протиепідемічних правил карантину.

За словами заступника начальника обласного главку поліції Дениса Захарченка, протягом останніх семи днів поліцейські Херсонщини склали 262 адміністративні матеріали, з яких 12 протоколів за ч.1 ст.44-3 КУпАП, за шо передбачено мінімальний штраф у сумі 17 тисяч гривень.

Також поліцейські за категоричне відмовлення одягати захисні маски в громадських спорудах, будівлях та транспорті винесли громадянам 250 адміністративних постанов. Наразі цим правопорушникам загрожує штраф у розмірі від 170 до 255 гривень.

Загалом від початку запровадження карантинних обмежень поліцейські Херсонщини склали 7108 адміністративних матеріалів за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

На сьогоднішній день Херсонщина залишається в «жовтій» зоні адаптивного карантину.  

Так, як повідомлялось раніше, 20 лютого  за ініціативи керівництва обласного главку поліції, в обласному центрі проводяться додаткові посилені заходи по запобіганню поширення вірусу Ковід-19. До складу патрулів увійшли працівники поліції, військовослужбовці Національної гвардії, представники державної служби з надзвичайних ситуацій, держпродспоживслужби, цивільного захисту та громадських формувань.