Вт. Сер 9th, 2022

На Херсонщині чоловіка оштрафували на 8500 гривень за публічну демонстрацію свого статевого органу

фото носить ілюстративний характер

Голопристанський районний суд Херсонської області за хуліганство оштрафував громадянина на 8500 гривень.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 5 листопада.

12 червня 2019 року приблизно о 22.00 годині в селі Рибальче Голопристанського району Херсонської області біля обеліску Слави чоловік, діючи умисно, безпричинно, із хуліганських мотивів, оголив свій статевий орган та продемонстрував його потерпілій.

В суді чоловік вину визнав і щиро розкаявся. Вина також підтверджується протоколом огляду місця події і протоколом проведення слідчого експерименту з фототаблицями. На слідчому експерименті підозрюваний і потерпіла пояснили, як все відбувалося.

Проведення слідчого експерименту підтверджується і у вироці.

“Крім визнання вини, вина обвинуваченого у вчиненні інкримінованого йому кримінального проступку підтверджується наступними належними, допустимими та достатніми доказами, в їх сукупності та взаємозв`язку:

  • протоколом огляду місця події від 20.07.2019, в ході якого була оглянута територія біля обеліску Слави по вул. Набережній в с. Рибальче Голопристанського району Херсонської області, зафіксовано місце вчинення кримінального правопорушення та фототаблицями до протоколу;
  • протоколом проведення слідчого експерименту від 20.07.2019, в ході якого свідок ОСОБА_3 на місці пояснив як саме обвинувачений вчинив хуліганство, з фото таблицями до протоколу”

При обранні виду та міри покарання обвинуваченому суд враховав ступінь тяжкості вчиненого ним кримінального правопорушення, а саме вчинення одного кримінального проступку, обставину, яка пом`якшує покарання, дану на обвинуваченого характеристику, який негативно характеризується громадськістю, вчинення злочину вперше, ту обставину, що обвинувачений попросив пробачення у потерпілої і остання прийняла таке вибачення, ненастання тяжких наслідків від діянь обвинуваченого, матеріальний стан та стан здоров`я обвинуваченого, прохання прокурора про призначення покарання у виді штрафу, і вважає, що йому слід призначити покарання у виді штрафу, оскільки обвинувачений не є суспільно небезпечною особою, тому його виправлення ще можливе без ізоляції від суспільства.

Дії кваліфікували як хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується винятковим цинізмом.

Як повідомлялося раніше, в Херсоні магазин оштрафували за використання в рекламі оголеного жіночого тіла.