Сб. Тра 30th, 2020

Ситуація в ФК “Таврія” Сімферополь критична. Команда може не дограти сезон

Фото - сайт ФК Таврія Сімферополь

Головний тренер «Таврії» Сергій Шевченко в коментарі Tribuna.com поділився думкою про відновлення сезону.

«До карантину команда ще якось збиралася, а після її розпустили. Я взагалі тепер не знаю, що відбувається. Футболісти вже не дзвонять. Інші команди вже готуються тренування відновлювати, а я навіть не знаю, що буде з цим політичним проектом. Він нікому не потрібний. Дуже шкода.

Хоча все повинно було складатися так, як треба. Як і люди з’явилися, які хочуть займатися клубом. Була умова, щоб замість Сергія Куніцина інша людина стала головою федерації футболу Криму, тоді і фінансування б з’явилося.

Мені дали команду зібрати колектив. Розписали весь кошторис. А потім нам сказали, що грошей немає і невідомо, коли будуть.

Інформації в мене немає. Дотягли два кола, щоб не знятися. А зараз ситуація така – просто ніяка. Яка може бути мова про тестування? Футболісти вже не прийдуть, не повірять, якщо їм не дадуть хоча б одну зарплату. Їх два-три роки обманювали. Патова ситуація. Жодного спонсора немає», – сказав Шевченко.

Нагадаємо, що зволікання з побудовою нового стадіонудля команди , що поступово декласує клуб, можновладці різних рівнів пояснюють затримкою в розробці проектної документації.