Пт. Лип 1st, 2022

Нової дати запуску першої черги мостопереходу не буде, – Гусєв

15 серпня під час спілкування з журналістами з нагоди місяця роботи на посаді голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв відмовився назвати нову дату введення в експлуатацію першої черги “будівництва століття”  – мостопереходу “Таврійський -ХБК” у Херсоні.

Про це повідомляє “ІРС-Херсон”.

“Не буде дати. Не буде обіцянок”, – сказав Гусєв.

За словами голови ОДА, наразі шукають можливості фінансування будівництва мостопереходу за гроші міжнародних фінансових організацій.

“На жаль, розраховувати на виділення коштів з державного або обласного бюджету не можемо. Там суми розраховуються сотнями мільйонів гривень. Я почав обговорення можливості фінансування цього інфраструктурного проекту за гроші міжнародних фінансових організацій. Якщо вони підтвердять готовність фінансування, тоді ми можемо казати про якісь терміни. Поки на питання, як використовувались гроші, виділені у минулі періоди, і де взяти гроші на завершення будівництва, я активно шукаю відповідь”, – зазначив Гусєв.

Нагадаємо, в ході будівництва мостопереходу називались різні терміни. Згідно з останніми обіцянками, першу чергу робіт на об’єкті мали завершити цієї весни.

Наживо: спілкування з журналістами голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва за результатами першого місяця роботи на посаді.

Опубліковано Медіа-центр "ІРС-Херсон" Четвер, 15 серпня 2019 р.