Чт. Гру 8th, 2022

За минулу добу на південному напрямку ЗСУ знищили понад 30 ворожих танків

Фото: Генеральний штаб ЗСУ, Facebook.

Обстановка в операційній зоні на південнобузькому напряму напружена та динамічна. Але контроль та ініціатива належить Силам Оборони. Ворог веде повітряну розвідку, продовжує вогневе ураження позицій наших підрозділів і тилових регіонів, намагається утримувати рубежі оборони, але противнику краще вдається відходити на поки ще наявні підготовлені позиції.

Не маючи успіхів на суходолі, протягом бойового дня ворог продовжував психологічний та вогневий терор мирного населення.
Натомість нашою авіацією нанесено 9 ударів по ворожих позиціях та об’єктах. Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано 290 вогневих завдання, за результатами яких отримано підтвердження про знищення 87 рашистів і понад 6 десятків одиниць техніки. З яких – 3 танки і БМП – затрофеєні.
Не стрілятимуть більше по нас 31 ворожий танк, не піде в наступ ще 27 одиниць іншої авто-бронетехніки. Знищено реактивну систему залпового вогню «Ураган» і транспортно-заряджальну машину до неї, мінометний комплекс «Сані» 120-го калібру, зазначають у відомстві.