Чт. Гру 8th, 2022

Черговий священник УПЦ МП з Херсонщини пішов на співпрацю з окупантами

Священники Української Православної Церкви Московського патріархату продовжують налагоджувати активну співпрацю з окупантами на Херсонщині. Черговим колаборантом-кліриком став настоятель храму Іоана Кронштадтського в Білозерці Анатолій Корнєв.

Виступаючи на організованому росіянами форумі “Ми разом з росією”, отець Анатолій досить однозначно заявив про свою позицію стосовно російсько-української війни та окупації півдня нашої держави.

Отець Анатолій

“Відповіддю на політику роз’єднання, що нав’язувалась ззовні, має стати політика єднання, що породжується самим східнослов’янським суспільством, тобто нами самими”, – заявив отець Анатолій, тим самим закликавши до єднання та примирення з російськими окупантами.

Храм Іоана Кронштадтського, настоятелем якого є Анатолій, знаходиться в Білозерці на вулиці Соборній. Схоже, що на співпрацю з росіянами клір цієї церкви пішов ще в середині березня, адже у цей час вони вже активно приймали пожертви в рублях, а в одного з їх довірених осіб у той час вже був російський номер телефона.

Також храм Іоана Кронштадтського є членом російського церковного союзу “Іоанівська сім’я”, що об’єднує парафії, які носять ім’я саме цього святого. Метою цієї організації є патріотичне, духовно-моральне виховання підростаючого покоління“, задля чого вони проводять в росії трудові та дитячі літні військово-патріотичні експедиції”, тобто, фактично виховуючи нових вояків для країни-агресора. 

Отець Анатолій далеко не перший священник УПЦ МП, котрий пішов на співпрацю і надає ідеологічну підтримку окупантам. Подробиці про інших попів-ренегатів Ви можете дізнатся з нашого сюжету.