Пт. Чер 2nd, 2023

На залізничній станції “Каланчак” російські окупанти влаштували димове маскування і підірвали власний потяг – ГУР

Ілюстративне фото: відкрите джерело з Мережі.

31 серпня на залізничну станцію «Каланчак» Херсонської області прибув ешелон з військовою технікою та боєприпасами для підкріплення сил окупантів на південному напрямку. Загарбники влаштували димову завісу для маскування, але щось пішло не так і росіяни примудрились підірвати власний потяг.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“31 серпня на залізничну станцію «Каланчак» Херсонської області прибув ешелон з військовою технікою та боєприпасами для окупантів. О 8 годині ранку наступного дня рашисти розпочали розвантаження ешелону. Вочевидь, з метою маскування процесу розвантаження і захисту від ударів HIMARS, окупанти застосували потужні засоби задимлення. Приблизно об 11:20 в районі проведення робіт пролунав вибух. Точно визначити його природу не вдалось через щільну димову завісу. Втім, одразу після вибуху ешелон без жодного попередження почав рух в напрямку Криму. Особовий склад противника у паніці розбігся.

Імовірно вибух став наслідком необережного поводження з боєприпасами при розвантаженні або пожежі, що виникла як наслідок невмілого використання піротехнічних засобів в ході створення димової завіси.

Також в ніч із 29 на 30 липня українські військові влучили по рашистському залізничному ешелону, який прибув на станцію Брилівка. Ешелон налічував понад 40 вагонів з живою силою, технікою та боєприпасами”, – йдеться у повідомленні відомства.

Раніше повідомлялось, що у Брилівці на Херсонщині російські окупанти оточили залізничну станцію та виселили людей з прилеглих будинків.