Вт. Сер 16th, 2022

Російські окупанти запустили автобусний рейс між Сімферополем та Херсоном. Охочих подорожувати виявилось обмаль

Фото: видання "МОСТ".

Російські окупанти не спромоглись набрати пасажирів навіть для першого і важливого, з точки зору їхньої пропаганди, автобусного рейсу між Сімферополем і Херсоном та створити чергову картинку для власних ЗМІ. Пасажирів, що бажають подорожувати, виявилось обмаль.

Про це повідомляє видання “МОСТ”.

“Російські пропагандистські медіа розмістили матеріали про перший автобусний рейс між окупованими територіями з відео, де можна побачити, що салон автобуса заповнений у кращому випадку на чверть.

Тобто, охочих подорожувати з окупованого Криму на окуповану Херсонщину дуже небагато. Можливо, буде більше охочих поїхати на півострів, щоб звідти перебратися в рф, а далі – за кордон. Але такі люди можуть зіткнутися з ризиком бути затриманими росіянами для примусової «евакуації в росію».

Відпочивати в Крим херсонці навряд чи активно поїдуть, бо війна і окупація завдали нищівних ударів по економіці регіону, й зокрема, по добробуту його мешканців.

Автобус, який возитиме пасажирів по рейсу “Сімферополь – Херсон – Сімферополь”, було оформлено у збоченій окупантській естетиці – літерами «Z», які для українців та для усього цивілізованого світу зараз – те ж саме, що фашистська свастика під час другої світової війни”, – йдеться у повідомленні видання.

Видання “МОСТ” додає, що російські окупанти вже планували поновити пасажирське залізничне сполучення між Кримом та окупованою частиною півдня України, проте вимушені були перенести дату запуску першого рейсу нібито через безпекові заходи.