Ср. Чер 7th, 2023

Контрнаступ ЗСУ на Херсонщині набирає обертів – Британська розвідка

Фото: відкрите джерело з Мережі.

Контрнаступ Збройних сил України в Херсонській області набирає обертів. Українські сили, ймовірно, створили плацдарм на південь від річки Інгулець на північному кордоні окупованого росією Херсона.

Про це повідомляє видання Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки, передає видання “МОСТ”.

“Україна використала свою нову далекобійну артилерію, щоб пошкодити щонайменше три мости через річку Дніпро, інформують розвідники. На ці мости Росія розраховувала для постачання територій, що перебувають під її контролем, зазначають у розвідці.

Один із них, 1000-метровий Антонівський міст біля Херсона, був пошкоджений минулого тижня. 27 липня Україна знову завдала йому удару, і дуже ймовірно, що зараз переправа непридатна.

49-та армія Росії дислокується на західному березі Дніпра і зараз виглядає дуже вразливою.

Так само місто Херсон, найбільш політично значущий населений пункт, окупований Росією, зараз практично відрізаний від інших окупованих територій. Його втрата серйозно підірвала би спроби Росії зобразити окупацію як успіх”, – зазначають у британській розвідці.

Раніше повідомлялось, що ЗСУ продовжують звільняти селища Херсонської області від російських загарбників.