Вт. Сер 9th, 2022

Російські окупанти викрадають родичів українських військових – ГУР

Ілюстративне фото: відкрите джерело з Мережі.

Випадки викрадення родичів українських військових на тимчасово окупованих територіях набувають системного характеру. Бази даних українських громадян потрапляють до рук окупантів при захопленні адміністративних будівель або ж за допомогою колаборантів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“На сьогодні більшість подібних випадків фіксується на тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. При цьому, викрадають як дорослих родичів (у тому числі жінок та людей літнього віку), так і дітей. Зокрема, нещодавно стало відомо, що окупанти взяли в заручники кількох дітей чергового українського військовослужбовця.

У подальшому росіяни можуть зв’язуватися з військовослужбовцями та вимагати прибути на окуповані території в обмін на безпеку рідних.

Кожен із цих випадків є свідченням найжахливіших воєнних злочинів, які чинять окупанти на нашій землі. Всі вони будуть належним чином розслідувані. Винні у їхньому вчиненні понесуть справедливе покарання.

З міркувань безпеки, ми не називаємо імена постраждалих військовослужбовців та викрадених родичів. Але жоден із цих випадків не залишається поза увагою держави. Україна бореться за кожного свого громадянина”, – йдеться у повідомленні відомства.