Пт. Лип 1st, 2022

Херсонські колаборанти визнали, що відновити роботу морського порту їм не вдасться

Херсонські колаборанти визнали, що їм навряд чи вдасться відновити роботу місцевого морського порту найближчим часом, хоча ще в середині травня щодо цього об’єкту в очільників так званої “Херсонської військово-цивільної адміністрації” були грандіозні плани. Зараз же, згідно із заявами колаборанта Володимира Сальдо, судноплавство в районі Херсона можливе лише за умови окупації військами рф сусідньої Миколаївської області.

“Судноплавство в районі портів Херсонської області буде повністю відновлено після звільнення Миколаївської області та, зокрема, міста Очаків. Зараз Очаків, який поки що знаходиться під контролем ЗСУ, блокує вихід із Дніпро-Бузького лиману. 

Незважаючи на складну ситуацію в регіоні, керівництво області вже зараз думає про поновлення руху суден, адже річкове судноплавство — один із пріоритетних напрямків майбутнього інфраструктурного розвитку Херсонщини!” – повідомив Сальдо ЗМІ країни-агресора.

 

Про неможливість швидкого відновлення роботи Херсонського морського порту “IPC-Херсон” повідомляли раніше.  Відновити роботу Херсонського морського порту в найближчій перспективі росіяни не зможуть. Причиною є те, що підприємство було пограбовано самими військовими країни-агресора, а більша частина персоналу відмовляється співпрацювати з окупаційною владою.

“У перші ж дні, після того, як російські війська окупували Херсон, вони практично знищили всю інфраструктуру порту. Частину обладнання пошкодженно, частину – розкрадено. Приміщення адміністрації також пограбовано. Зараз портом займаються якійсь інші, більш адекватні росіяни. Вони самі в шоці з того, що зробили з об’єктом їх земляки”, – повідомили “IPC-Херсон” працівники порту.