Вт. Сер 16th, 2022

Загальні бойові втрати російських окупантів становлять понад 11 000 осіб станом на 06.03.2022

Інфографіка: АрміяInform, Генштаб ЗСУ.

Ворожі війська російської армії продовжують нести великі втрати у війні з Україною. Число знищеної бойової техніки та особового складу противника росте з кожним днем.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Так, загальні бойові втрати противника з 24.02 по 06.03 орієнтовно склали:
Особового складу – понад 11 тис. осіб,
Танків ‒ 285 од,
ББМ ‒ 985 од,
Артилерійських систем –109 од,
РСЗВ -50 од,
Засоби ППО – 21 од,
Літаків – 44 од,
Гелікоптерів – 48 од,
Автомобільної техніки – 447 од,
Легкі швидкісні катери – 2 од,
Цистерн з ППМ – 60,
БПЛА оперативно-тактичного рівня – 4.
Дані уточнюються. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій.
Українські захисники і захисниці стійко утримують визначені позиції та знищують живу силу й техніку противника.
Ворог, не зважаючи на значні втрати, сотнями кидає в бій прихильників «русского міра». Зокрема, на Луганщині весь передній край всіяний трупами та підбитою технікою загарбників.
Тільки вчора до центральної міської лікарні населеного пункту Брянка Луганської області з передових позицій доставлено понад 650 поранених представників російських окупаційних військ. Більша частина – з попаснянського напрямку.
Всі вони переважно у важкому стані: множинні осколкові поранення, відірвані кінцівки ніг або рук і т. і . Через відсутність в лікарні вільних місць, окупанти, які отримали незначні тілесні ушкодження (контузії, легкі поранення) навіть не приймаються до медичного закладу.
Після надання першої медичної допомоги їх, у супроводі озброєного конвою з числа регулярних військ збройних сил рф переміщують на лінію бойового зіткнення для введення подальших бойових дій у якості «гарматного м’яса».
Відомо, що особовий склад 6-го окремого мотострілецького полку наляканий та деморалізований, шукає шляхи до дезертирства.
Разом переможемо!