Вт. Тра 30th, 2023

Прокуратура звернулася до суду з позовом щодо херсонського парку “Дубки”

Фото: відкрите джерело з Мережі.

Херсонська окружна прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання недійсним рішення Херсонської міської ради, яким товариству з обмеженою відповідальністю у порушення вимог законодавства передано в оренду земельну ділянку площею майже 2,5 га вартістю понад 10 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура.

Йдеться про землю, розташовану в місті Херсоні за адресою: Миколаївське шосе, 4 км, яку товариство отримало для розміщення торговельно-сервісного комплексу строком на 10 років.
Підставою звернення прокуратури до суду стало те, що землю міська влада передала незаконно, поновивши договір оренди, строк дії якого сплив ще в далекому 2012 році, а земля після того була повернута до комунальної власності міста.
Такі дії призвели до того, що земля відійшла в користування юридичній особі поза обов’язковою процедурою проведення відповідних торгів.
Уpaxoвуючи виявлeнi пopушeння, a тaкoж тe, щo гpoмaдa міста фaктичнo пoзбaвлeнa пpaвa викopиcтoвувaти зeмлю нaйбiльш eфeктивнo i oтpимувaти нaйвищу плaту зa кopиcтувaння нeю, пpoкуpaтуpa знову звepнулacя дo cуду з пoзoвoм.

Раніше повідомлялось, що до переліку зелених зон Херсона з незрозумілих причин не внесли 5 парків. Серед них і парк “Дубки”.

Також про те, як активісти наводили лад у “Дубках” – у відео на нашому YouTube-каналі за посиланням.