Пт. Тра 20th, 2022

Новотроїцький суд заборонив чоловікові відвідувати місцеві бари

10 січня 2022 року Новотроїцький районний суд ухвалив рішення, за яким місцевому мешканцю заборонено відвідувати бари. Причиною постанови суду стала антисоціальна поведінка даної особи та постійні порушення ним норм закону. Цікаво, у постанові судді зазначили конкретні бари та кафе, в яких чоловікові заборонено з’являтись.

Про це йдеться у реєстрі судових рішень. 

За постановою суду, чоловік не має права наступні півроку відвідувати місцеві бари, де спиртні напої продаються на розлив. Також у рішенні вказані назви відповідних закладів. До цього переліку потрапили кафе «Лілея», кафе «Хвилинка», кафе «Каштан», розташовані по вулиці  Соборній у Новотроїцькому, та ПП «Сайгон», розташоване по вулиці Шевченка у тому ж населеному пункті.

Сам відлучений від барів має “за плечима” вже чотири строки позбавлення волі за крадіжки та нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Термін відбуття останнього покарання закінчився влітку 2021 року, проте чоловік не зробив відповідних висновків, продовживши вести антисоціальний спосіб життя. За період з жовтня по грудень 2021 року він встиг зібрати певну “колекцію” з адміністративних порушень, серед яких порушення правил карантину, порушення правил паркування та вчинення насильства за ознакою статі. 

На основі цієї інформації суд вирішив накласти на чоловіка певні обмеження, серед яких і заборона відвідування барів. Також рецидивіст має залишатися вдома з 20 години вечора до 4 години ранку та з’являтися для реєстрації в правоохоронні органи двічі на місяць. 

Сам чоловік не заперечував з приводу такої заборони та, судячи з усього, апеляцію на рішення суду подавати не збирається.