Сб. Січ 29th, 2022

На адмінмежі з ТОТ АР Крим тренуються розрахунки станкових автоматичних гранатометів АГС-17

Фото: Командування об'єднаних сил ЗСУ.

В угрупуванні військ, яке підпорядковане Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України та виконує бойові завдання на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, свою майстерність вдосконалюють розрахунки станкових автоматичних гранатометів АГС-17.

Про це повідомляє Командування об’єднаних сил ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

Заходи відбуваються з виконанням практичних дій з бойовою стрільбою в умовах максимально наближених до реальних подій.
– Тренування гранатометних розрахунків автоматичного гранатомета станкового АГС-17 відбувається в обстановці, що максимально наближена до ведення сучасного бою. Навчання мають на меті сформувати у військовослужбовців навички виявлення та ідентифікації цілей, визначення їхніх характеристик, а також оцінювання результатів стрільби, – повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За словами командувача, кожен військовослужбовець має усвідомлювати свій алгоритм дій. Зокрема, ведення прицілювання, визначення моменту пострілу, а також здійснення пострілу поодинокою гранатою або чергою гранат.
– Під час тренувань на одному з полігонів бойової підготовки, військовослужбовці відпрацьовують вправи з ведення вогню по нерухомих та рухомих цілях як зі заздалегідь підготовленої позиції, так і після раптової зміни позиції, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.