Вт. Сер 9th, 2022

Херсонська міськрада заплатила газеті “Гривна” 50 тисяч гривень за висвітлення своєї роботи

Виконком Херсонської міської ради продовжує витрачати бюджетні кошти на висвітлення діяльності міської ради та міського голови у друкованих засобах масової інформації. Цього разу 49 996 гривень отримало приватне підприємство «КОМПРОМІС-МЕДІА» за розміщення відповідних матеріалів у газеті «Гривна. Суботній випуск».

Відповідну закупівлю розміщено на Прозоро.

За ці гроші, згідно з підписаним договором, «Гривна. Суботній випуск» зобов’язується розміщати на своїх шпальтах офіційні документи міськради, дані про соціально-економічний розвиток міста та акти органів місцевого самоврядування. Цікаво, що договір було підписано 23 грудня, а датою його закінчення заначено – 31 грудня, тобто, виконати роботи з розміщення відповідної інформації за цією закупівлею «КОМПРОМІС-МЕДІА» мали протягом тижня. 

Враховуючи, що газета «Гривна. Суботній випуск» виходить раз на тиждень – 50 тисяч гривень це видання отримало лише за один випуск. 

Цікаво, що минулий договір на таку ж суму та такі ж послуги було підписано виконкомом та «КОМПРОМІС-МЕДІА» 1 грудня 2021. Тобто, ПП «КОМПРОМІС-МЕДІА» отримало у грудні 2021 року майже 100 тисяч гривень за висвітлення діяльності міської влади Херсона.