Чт. Гру 2nd, 2021

МОЗ підписало контракт із Pfizer на постачання вакцини від COVID-19

Міністерство охорони здоров’я підписало продовження контракту із компанією Pfizer на постачання вакцини від COVID-19 на 2022-2023 роки.

Про це повідомляють в ХОДА. 

Протягом цього часу Україна отримуватиме по 25 мільйонів доз вакцин щорічно.

«Україна робить все для того, щоб забезпечити безперешкодний доступ до антиковідної вакцини кожному українцю. Наявність вакцин на території країни – це результат командної  роботи керівництва країни, урядових відомств та міжнародних партнерів. Міністерство охорони здоров’я продовжує співпрацю із  компанією Pfizer на постачання вакцини від COVID-19 на 2022-2023 роки з гарантіями та чіткими строками поставок вакцин», – зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Наразі контракт очікує на підписання зі сторони компанії Pfizer.

Вакцина буде використовуватись для проведення додаткових щеплень у разі відповідних рекомендацій НТГЕІ (Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики).

Нагадуємо, з початку вакцинальної кампанії Україна отримала 32,5 млн. доз різних вакцин. Від початку кампанії проведено близько 23 млн. щеплень.

Раніше повідомлялось, що у Каховці ДСНС згортає мобільний шпиталь для прийому пацієнтів, хворих на COVID-19, оскільки чергова хвиля захворюваності на коронавірус ослабла.