Пн. Січ 24th, 2022

З 6 жовтня в Херсонській області діятимуть додаткові карантинні обмеження

Ілюстрація: відкрите джерело з Мережі.

Відтепер Херсонщина знаходиться у “помаранчевій зоні” епідемічної небезпеки і тому у деяких громадах області введено нові карантинні обмеження.  Відповідне рішення ухвалила регіональна комісія з питань ТЕБ та НС під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Миколи Якименка.

Про це повідомляють у ХОДА.

Так, згідно з показниками захворюваності на COVID-19, Херсонську область віднесено до «помаранчевої» зони епідемічної небезпеки.

Проте у деяких громадах області значно перевищені показники захворюваності. Тому, згідно з рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, на території Каланчацької селищної, Генічеської, Новокаховської, Олешківської та Херсонської міських територіальних громад з 00.00 годин 06 жовтня 2021 року забороняється:

  • проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, у яких більше 80% вакциновані;
  • у закладах громадського харчування (кафе, ресторани, бари, нічні клуби, дискотеки тощо) проведення святкових заходів (корпоративи, тематичні вечірки тощо).
  • у закладах освіти проведення масових заходів, батьківських зборів, екскурсійних поїздок тощо.

Керівникам зазначених громад рекомендовано перевести з 6 жовтня 2021 року на дистанційне навчання всі заклади освіти, крім дошкільних закладів, 1 – 4 та 11 класів закладів загальної середньої освіти.

Крім того, на території всієї області буде посилено роботу COVID-патрулів.

Як повідомляється у МОЗ, за останню добу в Херсонській області проведено 872 ПЛР-досліджень, 269 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу, а також 1704 дослідження експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2.

Зафіксовано 127 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з яких 62 жінки та 65 чоловіків. Серед них 11 дітей та 2 медичних працівники. Тож наразі в області 43 817 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.