Пт. Лип 1st, 2022

В ХОДА повідомляють про масштабні військові навчання на території Херсонщини

22 вересня по всій території України розпочнеться стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля – 2021». Планується переміщення великої кількості військової техніки та особового складу.

Про це повідомляють в ХОДА. 

“Просимо населення дотримуватися заходів безпеки в місцях проведення навчання та зберігати спокій.

Нагадуємо про відповідальність за ведення фото- та відеозйомки військової техніки, режимних військових об’єктів Збройних Сил України та спроби проникнення на їх територію.

Також інформуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі прольоти безпілотних літальних апаратів будуть припинені. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.

Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки, а також звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб та їхні дії”,- йдеться в повідомленні.

Минулого року у начаннях  «Об’єднані зусилля – 2020» взяли участь 12 тисяч військовослужбовців. 8 тисяч з них протягом практичної фази навчань перебували на полігонах та у навчальних центрах. Залучено було півсотні одиниць артилерійських систем, до 80 танків та 450 бойових броньованих машин. Загальна кількість бойових кораблів та суден забезпечення, які протягом навчань виконували комплекс практичних завдань в акваторії Чорного та Азовського морів, загалом склала до 20 одиниць.

Також до навчань залучили зразки техніки, нещодавно прийнятої на озброєння Збройних Сил України. Новітні комплекси «Нептун», «Вільха», безпілотні літальні комплекси Bayraktar TB2.