Пт. Січ 21st, 2022

Підприємця з Білозерки судитимуть за привласнення коштів на ремонті музичної школи в Бехтерах

Голопристанським відділом Скадовської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно підприємця за фактом службового підроблення та привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 191 КК України).

Про це повідомляюють в Херсонській обласній прокуратурі.
Слідством установлено, що обвинувачений після виконання капітального ремонту покрівлі Бехтерської дитячої музичної школи вніс до офіційних документів недостовірні відомості щодо обсягів і вартості виконаних робіт. Унаслідок таких дій підприємець привласнив понад 35 тис. грн, чим заподіяв збитки місцевому бюджету.
У ході досудового розслідування прокуратурою пред’явлений позов про відшкодування завданих кримінальним правопорушенням збитків.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ВП №1 Скадовського РВП ГУНП в Херсонській області.
За вчинені злочини чоловіку загрожує до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю.
Згідно з інформацією на Прозоро, мова йде про ФОП Савченко Д. А., з яким було укладено угоду на загальну суму 253 795 грн.
ФОП зареєсстровано в смт. Білозерка Херсонської області та за останні роки його визнали переможцем  у 37 тендерах на загальну суму більше 11 мільйонів гривень.