Сб. Тра 28th, 2022

На Херсонщині підрозділи протиповітряної оборони провели бойові стрільби

З 22 по 30 вересня на полігонах України, зокрема і на Херсонщині, проходить стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля — 2021» під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України.

Про це повідомляють в ХОДА.

До проведення навчань для спільного виконання навчально-бойових завдань залучено військові підрозділи 15 країн, серед них ‒ 11 країн-членів НАТО та 4 країни-партнери. Крім того, від Північноатлантичного альянсу, а саме зі Стратегічного командування НАТО з операцій, запланована участь групи експертів.

На полігоні «Ягорлик» у Херсонській області підрозділи протиповітряної оборони Сухопутних військ, озброєні зенітними ракетними комплексами «Оса-АКМ», провели бойові стрільби по повітряних мішенях. Підрозділи відпрацювали висування із захищених позицій у заданий район, розгортання та знищення малорозмірних літальних апаратів. Імітували ворожі безпілотники освітлювальні артилерійські снаряди.

Поряд із ЗРК «Оса-АКМ» бойові стрільби виконували розрахунки С-125 М1 по електронних цілях.

Командувач повітряного командування “Схід” генерал-майор Іван Теребуха підкреслив, що особовий склад набув практичного досвіду в управлінні силами та засобами в ході оборонних і контрнаступальних дій. Відпрацьовані питання взаємодії з представниками інших складових сил оборони.