Чт. Гру 2nd, 2021

На Херсонщині керівника ТОВ підозрюють у розкраданні коштів на ремонті дороги

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури повідомлено про підозру керівнику ТОВ, який зловживаючи своїм службовим становищем заволодів грошовими коштами ДУ «Місцеві дороги Херсонщини» у особливо великих розмірах (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).
Про це повідомляють в Херсонській обласній прокуратурі.
Установлено, що керівник ТОВ заключив договір з ДУ «Місцеві дороги Херсонщини» та зобов’язався виконати капітальний ремонт проїзної частини автомобільної дороги загального користування місцевого значення «Нижні Торгаї – Агаймани». Фінансування робіт здійснювалось в рамках Національної програми Президента України «Велике будівництво».
Проте, службовець достовірно знаючи, що роботи фактично не виконані, вніс завідомо неправдиві відомості до акту приймання будівельних робіт про їх нібито виконання, чим завищив обсяги робіт та їх вартість.
У результаті цього, посадовець, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, заволодів коштами на суму понад 1,9 млн грн.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Досудове розслідування здійснюється працівниками слідчого управління Головного управління Національної поліції в Херсонській області.
Згідно з інформацією з Прозоро, ремонтом даного участку дороги займалась фірма ПП Авігея СТ, а загальна сума угоди сягнула більше 18 мільйонів гривень.