Пт. Гру 3rd, 2021

У святкові дні рятувальники ДСНС працюватимуть у посиленому режимі

Фото: ДСНС України.

Рятувальники ДСНС перейшли на посилений режим несення служби.

У період проведення в країні заходів з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України, з 9 години 21 серпня до 9 години 25 серпня, підрозділи ДСНС перейшли на посилений режим несення служби.
Про це повідомляють в ДСНС України.
У цей період здійснюється посилений моніторинг техногенної та пожежної безпеки у межах зон відповідальності. Особливу увагу приділено об’єктам із масовим перебуванням людей, на яких будуть проводитися святкові заходи, а також у міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Київ».
Крім того, організовано міжвідомчу взаємодію та проводяться роботи щодо попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій, дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки з обслуговуючим персоналом на об’єктах, що будуть задіяні до проведення заходів.
Всього на території України на чергуванні перебуває близько 8600 рятувальників та 2800 одиниць техніки ДСНС, у тому числі майже 700 рятувальників і 110 одиниць техніки на об’єктах проведення святкових заходів. Організовано чергування 9 повітряних суден, з них один літак і два гелікоптери в аеропорті «Київ». У готовності перебуває 28 піротехнічних розрахунків.