Сб. Гру 4th, 2021

На Херсонщині викрито лабораторію із виготовлення наркотичних засобів

Група осіб у приватному помешканні одного з населених пунктів Білозерської ОТГ організували виготовлення психотропної речовини – амфетаміну для подальшого збуту на території України.
Під час проведення санкціонованих обшуків виявлено та вилучено 60 г білої речовини, схожої на амфетамін, скляні колби, шприці з невідомою речовиною, пакет з невідомою порошкоподібною речовиною, банківські картки, мобільні телефони, засоби для прочищення зливних труб, кислоту для виготовлення прекурсорів, термометри та ваги.
Під час виготовлення амфетаміну затримано трьох осіб в порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання про повідомлення їм про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.
Операцію з блокування наркобізнесу проведено прокурорами спільно зі слідчими СУ ГУНП в області за оперативного супроводу співробітників УСР в Херсонській області ДСР НП України.
Тривають слідчі дії, направлені на встановлення інших осіб, причетних до злочину та притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.