Пт. Лип 1st, 2022

У святкові дні рятувальники ДСНС працюють у посиленому режимі

Упродовж періоду відзначення Дня Конституції України рятувальники Державної Служби Надзвичайних Ситуацій перейшли на посилений режим несення служби.

Про це повідомляє ДСНС.

У період проведення в країні заходів з нагоди відзначення Дня Конституції України, з 9 години 26 червня до 9 години 29 червня, підрозділи ДСНС перейшли на посилений режим несення служби.

У цей період здійснюється посилений моніторинг техногенної та пожежної безпеки у межах зон відповідальності. Особливу увагу приділено об’єктам із масовим перебуванням людей, на яких будуть проводитися заходи, пов’язані із святкуванням Дня Конституції України.

Крім того, напередодні на території країни були проведені роз’яснювальні заходи, у тому числі із залученням засобів масової інформації та соціальних медіа, щодо необхідності дотримання вимог правил пожежної безпеки та безпечного відпочинку біля водойм.

Також організовано міжвідомчу взаємодію та проводяться роботи щодо попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій, дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки з обслуговуючим персоналом на об’єктах, що задіяні до проведення заходів.

Також, в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС.

Будьте уважними та обережними, не нехтуйте елементарними правилами безпеки.

 

Як повідомлялось раніше, з огляду на питання безпеки, туристів просять не наближатися до Джарилгацького маяка, позаяк споруда знаходиться в аварійному стані.