Нд. Січ 16th, 2022

На адмінмежі з Кримом відбулися військові навчання з протидії висадки морського десанту противника

Угрупування військ, яке підпорядковане Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України, під час тренування на адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим відпрацювали питання взаємодії в ході ведення бою та швидкої зміни обстановки. 

Про це повідомляють в Командування об’єднаних сил ЗС України.

“Маневри, що відбулися на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, не лише продемонстрували особисту високу польову та морську навченість військовослужбовців, а й вдосконалили практичні навички командирів діяти в умовах, які максимально наближені до бойових.
Як повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, за легендою маневрів підрозділи розвідки за кілька десятків кілометрів від узбережжя виявили корабельно-катерну групу умовного противника, що провела тактичне розгортання та наближається до місць висадки морського десанту”, -йдеться в повідомленні.
“Наміром умовного противника було оволодіння опорними пунктами наших підрозділів і забезпечення висадки другої хвилі морського десанту, “-  зазначив командувач.
За сигналом тривоги було піднято всі необхідні сили та засоби.
Вже на місці військовослужбовці швидко визначили точні координати кораблів і катерів задля нанесення вогневого ураження.
” Першого удару умовному противнику завдали екіпажі гелікоптерів, які послідовно нанесли вогневе ураження кораблям ворожого десанту та створили сприятливі умови підрозділам десантно-штурмових військ за підтримки бронетранспортерів зайняти оборону вздовж берегової смуги,” – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Завершили тактико-спеціальні навчання дії малих броньованих артилерійських катерів.