Нд. Тра 29th, 2022

Відтепер портал “Дія” надасть можливість подання онлайн-заявки про намір отримати пільгову іпотеку для ВПО

З 17 травня внутрішньо переміщені особи зможуть подавати онлайн-заяву про намір отримати пільговий іпотечний кредит на порталі “Дія”. Цей проєкт буде презентовано під час Diia Summit 2.0. Мінцифра розробила технічну частину реалізації послуги.

Про це повідомляє Міністерство та Комітет цифрової трансформації України.

Метою проєкту є доступний кредит на житло переселенцям, які постраждали через російську агресію в Криму та на сході України.

Умови кредиту:

– Гроші видаються на 20 років під 3% річних.
– Люди зможуть самостійно вибирати, де купувати житло.
– Заявка про намір подається за 10 хвилин на порталі “Дія”. Більшість необхідних даних підтягуються автоматично.

Завдяки порталу вдасться зробити процес максимально прозорим та комфортним, а також уникнути корупційних ризиків. Перша хвиля подання заявок на пільговий кредит почнеться 17 травня та орієнтовно завершиться 16 липня. Переможці будуть обрані за допомогою генератора випадкових чисел.

Проєкт запроваджується в межах реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво, за рахунок коштів гранту державного банку Уряду Федеративної Республіки Німеччина Кредитна Установа для Відбудови (KfW), а також ПРООН в Україні (UNDP in Ukraine) в межах проєкту підтримки цифровізації державних послуг в Україні (DIA Support project) “Цифрові, інклюзивні, доступні”.

Реалізація проєкту відбувається з Мінреінтеграції, Мінцифрою, Мінсоцполітики, Державною спеціалізованою фінансовою установою “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”. Це є чреговим оновленням функціональної бази порталу.

Більше про дану послугу та інші нові сервіси можна дізнатися на Diia Summit 17 травня.

Задля отримання лінку на трансляцію — реєструйтесь за посиланням:  https://summit.diia.gov.ua/