Сб. Січ 29th, 2022

В кількох районах Херсонщини відбудуться антитерористичні навчання

20 травня 2021 року Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Херсонській області проведе планові антитерористичні навчання. Масштабні тренування відбудуться у містах Нова Каховка, Таврійськ, на територіі Каховського та Скадовського районів в умовах максимально наближених до реальних.
Про це повідомляють в Службі безпеки України. 
Служба безпеки України просить жителів та гостей міста із розумінням поставитися до можливих незручностей, утриматись від перебування у зазначених районах та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.
Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо.
Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.
Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номером «гарячої лінії» УСБУ в Херсонській області (097) 131-24-71 або телефонувати – 102.