Пн. Лип 4th, 2022

Центр реінтеграції безхатченків просить про допомогу. На рахунках установи залишилось 26 гривень

Херсонський Центр реінтеграції безхатченків “Надія” вкотре звертається до городян за допомогою. На рахунках установи залишилось обмаль коштів. Фундатори Центра зазначають – приймуть від небайдужих херсонців будь – яку допомогу. 
Про це повідомляється на сторінці центру “Надія” у соцмережі.
“Друзі, ми дуже вдячні Вам за Вашу моральну підтримку: за десятки лайків, тисячі переглядів. Але на нашому рахунку зараз 26 грн.((( Цього ніяк не вистачить, щоб утримувати людей, які зараз знаходяться в Центрі. А вони, як завжди є: оформлюють документи, шукають роботу або чекають на пенсію. І в той же час пораються по господарству у Центрі, готують собі їсти, наводять лад на клумбах з квітами– тобто намагаються жити повноцінним життям і готуються повернутися в суспільство.
Допоможіть їм у цьому❗️
Ми не будемо вкотре розповідати Вам скільки доль ми врятували і продовжуємо це робити. Постійно годуємо, одягаємоі лікуємо. Двоє людей наразі відправили до лікарні: Ігор Мещеряков, про якого розповідали Вам вчора, і легендарна бабуся з вокзалу. Бабуся зараз після операції у хірургічному відділенні – про неї розповімо трошки пізніше. Кожен день насичений порятунком наших мешканців і тих, хто до нас звертається. Ми намагаємося врятувати якомога більше людей, але нам у цьому потрібна підтримка❗️
Ми вдячні кожному, хто нам допомагає Але останнім часом дуже мало пожертв(. Викручуємось як можемо. Але зараз ми зовсім виснажились((. І будемо дуже вдячні за матеріальну підтримку❗️ Наша карта 🔰 Приватбанк 5363 5420 1245 5219 Лапицький В.О.
Також Ви можете підвозити продукти за адресою 🏠Херсон, пр.Сенявіна 25″.