Пт. Лип 1st, 2022

В ХОДА заперечують нестачу експрес-тестів на КПВВ “Чонгар” та “Каланчак”

 Тестування на антитіла COVID-19 на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом відбуваються в штатному режимі. Тестів в Херсонській області вистачає та зараз очікується  їх нова партія.

Про це, відповідаючи на запитання журналістів “IPC-Херсон”, розповів Голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир.

“На сьогоднішній день на КПВВ “Каланчак” та “Чонгар” зроблено 12 542 дослідження екпрес-тестами. З них 14 дали позитивний результат. За останню добу проведено 437 тестувань. Залишок тестів зараз по області складає 72 тисячі , тобто, тестів вистачає та ми найближчим часом отримаємо нову партію. Пункти тестування працюють на КПВВ “Каланчак” з 8:30 ранку до 16 години з понеділка по п’ятницю без перерви. У будь-який інший час тестування здійснюється у приймальному відділенні Каланчацької лікарні.

На КПВВ “Чонгар” тестування відбувається з 8 години ранку до 17:15 з понеділка по четвер, а в п’ятницю з 8:00 до 16:00, – зазначив Козир. 

В соцмережах, натомість, шириться інформація про те, що в пунктах тестування виникають проблеми з тестами. Так, користувачка Фейсбуку Діана Соколова вказала на своїй сторінці, що не змогла пройти безкоштовне тестування на КПВВ “Каланчак” через відсутність тестів.

На безкоштовні тести не встигли, вже 13:30 закінчилися”, – зазначила вона. 

Також наші колеги з видання “Інжир” без попередження відвідали КПВВ “Каланчак” 27 квітня та зафіксували не надто презентабельний стан цього об’єкту. Окрім зачинених дверей та непрацюючих ЦНАПів, журналістів здивували купи сміття на території КПВВ. 

“КПВВ Каланчак. 27 квітня 2021 рік, вівторок. Пункт експрес-тестування не працює, всім іноземцям, що в’їжджають, пропонують з’їздити для здачі тесту в смт. Каланчак (30 км від КПВВ).

Не працює і центр надання адміністративних послуг. Ну і природньо, зачиненими залишаються усі приміщення сервісної зони.

В туалет сходити теж немає куди, зачинений навіть платний туалет… І тільки наявність купи сміття є тут єдиною ознакою цивілізації”, – повідомляють журналісти “Інжиру”.