Чт. Чер 1st, 2023

Першу чергу мостопереходу обіцяють добудувати тепер вже до Дня Незалежності

Колишнім та теперішнім очільником області названо нову дату планового запуску першої черги херсонського мостопереходу між мікрорайонами Таврійський та ХБК. Тепер це – День Незалежності України. Попердньою датою було 1 травня, або ж початок туристичного сезону на Херсонщині. 

“Будівництво першої черги шляхопроводу по проспекту Адмірала Сенявіна та вулиці Залаегерсег, який з’єднає два найбільших мікрорайони Херсона, – ХБК і Таврійський, буде завершено до Дня Незалежності України”, – про це під час візиту на будмайданчик шляхопроводу заявив Голова облдержадміністрації Сергій Козир.

Разом із очільником області на шляхопроводі побував генеральний директор ДК “Укроборонпром” Юрій Гусєв та народні депутати України: Давид Арахамія, Олександр Завітневич та Володимир Іванов”, – повідомляють в ХОДА.

Як зазначив колишній очильник області, а нині Директор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв, питання будівництва шляхопроводу у Херсоні тримає на контролі особисто Президент України Володимир Зеленський: “Рік тому, коли я ще очолював Херсонську облдержадміністрацію, я обіцяв Президенту України і всім жителям Херсонщини, що перша черга мостопереходу  буде завершена у травні 2021 року. На жаль, через певні обставини, які змусили зупиняти будівництво, зробити цього не вийде. Проте запевняю, ми будемо робити все, що у наших можливостях, аби шляхопровід працював».

В свою чергу, Сергій Козир детальніше розповів про об’єктивні причини, які завадили завершити будівництво до 1 травня, – це коригування проєкту з використанням більш сучасних рішень, надходження коштів та проведення тендеру, а також несприятливі погодні умови. 

Саме 1 травня називалося як дата відкриття першої черги об’єкту. Про це наголошував Президент України Володимир Зеленський під час свого візиту на мостоперехід в серпні 2020.

Подробиці про довгобуд, що планують звести у цьому місці ще з початку 70-х років минулого сторіччя, у нашому сюжеті за посиланням.