Пт. Січ 21st, 2022

На Херсонщині відкриють 89 пунктів для щеплення. Як записатись на вакцинацію? – розповідають в ХОДА

В області для широкої вакцинальної кампанії буде розгорнуто 89 стаціонарних пунктів щеплення на базі закладів охорони здоров’я та амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Там працюватимуть медики, що пройшли відповідне навчання.

Про це повідомляють в ХОДА.

Де можна вакцинуватися?
Інформація з адресами й графіками роботи усіх пунктів щеплення розміщена за посиланням.

Хто може вакцинуватися?
Наразі щеплюються представники маломобільних груп населення та людей, які за ними доглядають (з виїздом додому), мешканці й працівники інтернатів, працівники ДСНС та прикордонники.

Як записатися на вакцинацію?

  • у сімейного лікаря;
  • через додаток «Дія»;
  • через гарячу лінію МОЗ 0 800 60 20 19.

Якими вакцинами зараз щеплюють населення?Для імунізації використовуються вакцини Covishield/AstraZeneca, CoronaVac/Sinovac Biotech та Comirnaty/Pfizer-BioNTech (отримана в рамках глобальної ініціативи COVAX). Наразі область очікує надходження чергової партії вакцини AstraZeneca.

Усі щеплення проти COVID-19 є добровільними й безоплатними. Достовірну інформацію про вакцинацію проти COVID-19 отримуйте на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.

Як повідомлялось раніше – на Херсонщині від 20 квітня  розпочалося щеплення  вакциною – Comirnaty (Pfizer BioNTech). Область  отримала перші 1170 доз цієї вакцини, а це 195 флаконів. Щеплення проводитимуть 2 мобільні бригади: бригада у лікарні імені О.С. Лучанського та м. Нова Каховка.