Пт. Тра 20th, 2022

На Херсонщині врятували захмелілого рибалку, що заснув у човні та ледь не потонув

Водні поліцейські Херсонщини попередили трагедію, яка могла статися з нетверезим рибалкою на річці Дніпро. Чоловік заснув у човні, що стрімко набирав воду. Сильною течією плавзасіб винесло на середину річки, де пересуваються великі судна. Якби не вчасні дії водних поліцейських, човен міг затонути або потрапити під велике судно.

Про це повідомляють в Нацполіції. 

Працівники сектору поліцейської діяльності на воді патрулювали акваторію Дніпра біля Херсона з метою контролю за дотриманням судноводіями правил користування маломірними суднами. Увагу правоохоронців привернув човен, що дрейфував посередині жвавого водного шляху. Коли поліцейські під’їхали до човна, то побачили всередині чоловіка без свідомості, а плавзасіб стрімко набирав воду.

Коли водні поліцейські намагалися привести рибалку до тями, то з’ясувалося, що він був у стані сильного алкогольного сп’яніння і мало розумів, що відбувається.

Працівники Нацполіції відбуксирували човен до берега, де зв’язалися з родичами та знайомими чоловіка. Вони привезли його документи і тоді з’ясувалося, що цей громадянин взагалі не має прав на керування плавзасобом. Човен передали знайомим чоловіка. У відношенні кермувальника склали адміністративний протокол за ч.5 ст.130 «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції»