Ср. Чер 29th, 2022

На Херсонщині планують до кінця тижня закінчити першу хвилю вакцинації

Вже до кінця тижня планується завершити  імунізацію категорій людей, які були включені до першого етапу згідно з Дорожньою картою. Це, в цілому, 1146 осіб.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив очильник ХОДА Сергій Козир. 

“На Херсонщині, з початку проведення першого етапу вакцинації від коронавірусу, щеплення вже отримали 530 медичних працівників. Наразі, Департамент здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації розробив графік проведення наступних хвиль вакцинації.

Тож наразі отримали щеплення працівники:
♻️ КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша»;
♻️ КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних»;
♻️КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр»;
♻️ КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського»;
♻️КНП «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І.Горбачевського»;
♻️КНП «Обласна лікарня відновного лікування»;
♻️КНП «Олешківська міська лікарня»;
♻️ лікарні УМВС у Херсонській області;
♻️ частина працівників екстреної медичної допомоги, які приєднуються територіально до тих ЗОЗ, на території яких здійснюються щеплення.
Також, в області, від сьогодні, розпочинають працювати ще 4 мобільні бригади, які пройшли навчання на національному рівні по проведенню щеплень вакциною проти COVID-19 виробництва Oxford-AstraZeneca. А з наступного понеділка їх буде вже 10. Також навчання з проведення щеплень вакциною Pfizer пройшла 1 бригада”,- йдеться в повідомленні.
Також Козир зазначив, що Департамент здоров’я буде звертатися до Міністерства охорони здоров’я України щодо отримання дозволу на початок вакцинації медичних працівників первинної медичної допомоги та інших закладів охорони здоров’я.
Як повідомлялось раніше, жителі тимчасово окупованого півострову невдовзі зможуть отримати щеплення від коронавірусу на території Херсонської області. Щеплення будуть проводитись згідно загальнодержавного графіку. Кримчани мають встановити додаток “Дія” та дочекатись своєї черги на вакцинацію.