Нд. Сер 7th, 2022

ДСНС на Херсонщині знешкодили 54 вибухонебезпечні предмети за перші місяці нового року

З початку поточного року піротехніками обласної ДСНС вилучено та знешкоджено 54 вибухонебезпечні предмети.

Про це повідомляють в ДСНС.

Так, 13 березня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Херсонській області здійснено виїзд у Великолепетиський район поблизу с. Середнє,  де днем раніше були знайдені  4 вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни. Виявлені мінометні міни та гранату фахівці ДСНС вилучили, транспортували на підривний майданчик та о 16:00 знищили встановленим порядком.

Також треба виділити  операцію по розмінуванню групою Аварійно-рятувального загону спецпризначення обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій ескадреного міноносця «Фрунзе», що затонув у часи Другої Світової війни у Чорному морі в районі Тендрівської коси Голопристанського району. 

15 червня 2019 року групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення обласного ДСНС розпочаті роботи з розмінування  міноносця.

Загалом з початку розмінування міноносця херсонськими водолазами-піротехніками піднято на поверхню та знешкоджено 965 різноманітних вибухонебезпечних предметів.

«Фрунзе» – ескадрений міноносець типу «Щасливий», побудований за «Програмою спішного посилення Чорноморського флоту» і належав до числа ескадрених міноносців типу «Новік».

Фото Вікіпедія

Зарахований до списку суден Чорноморського флоту 11 жовтня 1911 року. Закладено на стапелі металевого заводу в серпні 1912 року, перезакладений  на стапелі заводу А. Вадона в Херсоні 16 жовтня 1913 року, спущений на воду 25 травня 1914 року.