Сб. Січ 29th, 2022

У нашої держави з’явився офіційний веб-сайт

Тепер Україна має свій офіційний веб-сайт Ukraine.ua. Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися з Україною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати чи подорожувати.

Про це повідомляють в ХОДА.

Веб-сайт створений, щоб світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чарівної природи. Країну свободи та гідності. Країну, у якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього.

На Ukraine.ua можна знайти безліч неймовірних історій, а в офіційному фотобанку на сайті – сотні якісних зображень України, її природи, культурної спадщини, традицій, талановитих людей. Мільйони людей по всьому світу тепер зможуть познайомитись і закохатись в Україну з першого погляду.

Сайт має три основні вкладки – “Дослідження”, “Інвестиції” та “Навчання”. 

В “Дослідженнях” можна ознайомитись з туристичними принадами нашої країни. Поруч зі світлинами Києва, Одеси та Львова є й світлини популярного серед відпочивальників рожевого озера на Херсонщині.

Знайшлось серед фото на новому сайті України місце і для зображень Біосферного Заповідника “Асканія-Нова” на Херсонщині.

Серед начальних закладів, де чекають до вступу іноземних студентів, на сайті зазначені також Херсонський Дерсжавний Університет та Херсонський Національний Технічний Університет.