Сб. Січ 29th, 2022

Показник захворюваності на COVID-19 на Херсонщині втричі нижчий за загальнодержавний

Показник захворюваності на коронавірус в Херсонській області становить 64, 8 випадків на 100 тис. населення. Водночас в Україні показник становить 189 випадків на 100 тис.населення за останні 14 діб.

Про це повідомив в.о. генерального директора Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ Юрій Ромаскевич під час селекторної онлайн-наради.

Найменша кількість заражень наразі в Білозерському, Верхньорогачицькому, Генічеському, Голопристанському, Каховському, Новотроїцькому, Чаплинському, Нововоронцовському районах, м. Нова Каховка.

Серед антилідерів: Великолепетиський район з показником 120, 9 випадків на 100 тис. населення, Скадовський район – 118, 4 випадки на 100 тис. населення та м. Херсон – 93 випадки на 100 тис. населення.

Вивчивши ситуацію, Юрій Ромаскевич наголосив, що зафіксовано випадки, коли лікарі вирішують не призначати тестування пацієнту.

Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 у Херсонській області, тестуванню підлягають такі категорії осіб:

з підозрою на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 у випадку відсутності можливості проведення тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2;

– з ознаками ГРВІ у випадку відсутності можливості проведення тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2;

– з ознаками пневмонії у випадку відсутності можливості проведення тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2;

– з позитивним тестом на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, крім осіб, що відповідають підозрілому або ймовірному випадку гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

– з ознаками імуносупресії у випадках госпіталізації.