Сб. Січ 29th, 2022

Нацполіція врятувала у Великій Лепетисі безхатченка, що замерзав

Під час відпрацювання смт Велика Лепетиха по наданню допомоги місцевим жителям, у нежилому будинку дільничні офіцери поліції виявили 65-річного чоловіка. Він не міг самостійно пересуватися і поскаржився на сильний біль у ногах.

Про це повідомляють в Нацполіції.

Поліцейські з’ясували, що чоловік хоч і має будинок, але веде бродяжницький спосіб життя і ночує в покинутих будівлях. Він пояснив, що вирішив переночувати у нежилому домі, але не врахував погодні умови. Цієї ночі температура повітря на Херсонщині сягала до 18 градусів морозу. В неопалюваному приміщенні чоловік мало не отримав сильне обмороження кінцівок. Самостійно піднятися він уже не міг та скаржився на сильний біль у ногах.

Дільничні поліцейські допомогли чоловіку дістатися до лікарні для надання необхідної медичної допомоги. У чоловіка попередньо діагностували переохолодження, а про його загальний стан здоров’я стане відомо після обстеження.

Як повідомлялось раніше, Херсонський центр реабілітації безхатченків “Надія” потребує допомоги небайдужих. Мешканці Центру залишились без опалення та замерзають.