Нд. Сер 7th, 2022

Українські танкісти тренували відбиття наступу противника у південному напрямку

 Танкові екіпажі зі складу угрупування військ, що виконує завдання на південному напрямку, відпрацювали елементи бою та відбиття наступу противника. Нині воїни-танкісти вдосконалюють навички переміщення і маневрування на пересіченій місцевості, зміну напрямку руху та розгортання танкових підрозділів.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

“Практичні заняття з бойової підготовки тривають щодня. Наразі танкісти відшліфовують основні елементи танкового бою”, – повідомив командувач Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, танкові екіпажі також відпрацьовують дії у вогневих засідках.

–”Військові навчаються завчасно й приховано розміщувати бойові машини, маючи на меті завдати противнику максимального ураження з близької відстані раптовим вогнем прямою наводкою. Це, насамперед, дозволяє перехоплювати ініціативу та створює переваги під час ведення танкового бою”, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як показує практика, постійні тренування надзвичайно важливі для воїнів-танкістів, які знаходяться у резерві або несуть бойове чергування, адже вони підтримують високий стан бойової готовності та дають змогу не втрачати практичні навички, набуті під час участі в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил.