Чт. Жов 22nd, 2020

Єгор Устинов більше не директор «Херсонелектротранс»

Єгор Устинов більше не очолює «Херсонелектротранс».

Про це повідомляють на сайті Міськради.

“Відповідним розпорядженням міського голови 16 жовтня 2020 року УСТИНОВА Єгора Олександровича звільнено з посади директора міського комунального підприємства «Херсонелектротранс», за угодою сторін”, – йдеться в повідомленні. 

UA:Суспільне приводить слова самого пана Устинова стосовно його звільнення:

“Моє звільнення повязане з тим, що я реалізував всі ті завдання, які ставив перед собою, коли прийшов працювати на підприємство “Херсонелектрортанс”. Ми погасили всі борги і зробили багато для розвитку цього підприємства. Я вважаю, на цьому моя місія як керівника цього підприємства закінчена”.

Як повідомлялось у соцмережах, на посаду директора комунального підприємства “Херсонелектротранс” планується призначити заступника Єгора Устинова – Ігоря Житченка.

Сам Ігор Житченко повідомив Суспільному, що наразі він є у статусі безробітнього. Офіційне рішення про його призначення буде у понеділок 19 жовтня. Суспільне згодом повідомить про рішення.

У 2019 році ХЕТ уклало контракт на кредит з ЄБРР для  закупівлі 50 тролейбусів «Херсонелектротранс» вимушений був пройти аудит.  Аудиту  виявив ніде раніше не фіксовані у відкритих системах податкові борги ХЕТ у розмірі 5,3 млн. грн., і це тільки тіло боргу, пені та штрафи  за невчасну несплату набігли ще на 4,2 млн.

Про те, що тендер на придбання 50 тролейбусів відбувся, пан Устинов повідомив на своїй сторінці у Фейсбук за 3 дні до звільнення. 

Корупційна складова діяльності пана Устинова на посаді голови “Херсонелектротранс” викликала зацікавленість у наших колег з Центру журналістських розслідувань. Результати аналізу діяльності Устинова-директора в матеріалі за посиланням. 

«Херсонелектротранс» та абетка корупціонера