Сб. Січ 23rd, 2021

Посол Канади відвідала КПВВ “Каланчак” на Херсонщині

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза та постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич відвідали  із робочим візитом адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом.

Про це повідомляють у ДСНС.

Посол Канади та Представник Президента відвідали КПВВ «Каланчак», де ознайомились з інфраструктурою КПВВ, порядком здійснення прикордонного контролю осіб, ознайомилися з порядком функціонування КПВВ, умовами пропуску громадян через адмінмежу та роботою прикордонників в період дії карантинних заходів, умовами несення служби військовослужбовцями та мали змогу пройти шлях, який долають громадяни під час перетину адмінмежі.

“Для нас також важливо показувати реальний стан справ нашим надійним міжнародним партнерам, як Канада. Канадський Уряд був у числі перших, який відреагував на спробу анексії, запровадивши санкції проти Росії та послідовно підтримуючи Україну на міжнародній арені у боротьбі за деокупацію Криму. Представництво дякує Посольству Канади за важливий жест підтримки суверенітету і територіальної цілісності України”,  – прокоментував  візит на КПВВ Каланчак Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Лариси Ґаладзи Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич.
Лариса Ґаладза займає посаду Надзвичайного та повноважного посла Канади в Україні з 2019 року. До того вона працювала в Міністерстві Національної оборони Канади.