Вт. Кві 13th, 2021

Велика Британія допоможе українському флоту підвищити бойовий потенціал

Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії допоможе Україні у розвитку спроможностей та підвищенні бойового потенціалу Військово-Морських Сил.

Про це заявив міністр оборони України Андрій Таран під час спільного брифінгу з державним секретарем з питань оборони Сполученого Королівства Беном Воллесом, який перебуває в Україні з офіційним візитом, передає АрміяІнфо. 

“Сьогодні ми провели плідні та результативні переговори. Основну увагу було приділено обговоренню актуальних питань, що становлять взаємний інтерес. А саме оцінці безпекової ситуації на Сході України та в Азово-Чорноморському регіоні, тенденціям і перспективам її розвитку та шляхам реагування на загрози, що виникають.

Ми також обговорили стан та перспективи імплементації завдань оборонної реформи, питання євроатлантичної інтеграції, в контексті максимального використання нових інструментів оборонного та військового співробітництва, які отримала Україна з набуттям статусу партнера НАТО з розширеними можливостями.

Також виокремили пріоритети українсько-британського оборонного співробітництва, де ключове місце посідає питання розвитку спроможностей та підвищення бойового потенціалу ВМС ЗС України за участі Великої Британії”, – заявив Міністр оборони України Андрій Таран.

Міністр наголосив, що всі обговорені питання та досягнуті домовленості спрямовані на зміцнення безпеки та обороноздатності України, підвищення оперативних та бойових спроможностей іі Збройних Сил, забезпечення миру та добробуту українських громадян.

За інформацією ресурсу Global Firepower ,  армія Великої Британії посідає 8 місце за чисельністю та військовою потужністю серед всіх армій світу. Та, традиційно, має один з найбільших військових флотів, до складу якого входять 2 авіаносці, 6 есмінців, 13 фрегатів та 11 підводних човнів.