Чт. Вер 24th, 2020

Сімферопольська “Таврія” може залишити Берислав

Фото Фейсбук Олега Комуняра

Футбольний клуб “Таврія” Сімферополь може змінити свою прописку. Новою базою для команди може стати місто Ірпінь. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Віце-Президент Асоціації футболу АРК Олег Комуняр.

“Ну що, може це годний спойлер? 😃 А як ви ставитесь до того, щоб ФК Таврія Сімферополь переїхала у київське передмістя, де живе багато кримських переселенців, де матчі Таврії можуть стати добрим сімейним відпочинком?”, – йдеться в повідомленні.
Фото Фейсбук Олега Комуняра
Пост Олега Комуняра супроводжується фотографіями Центрального міського стадіону “Чемпіон” у місті Ірпінь.
Зміна місця дислокації кримською командою виглядає закономірним кроком, адже на минулому тижні головний тренер “Таврії” Сергій Шевченко повідомив, що, зважаючи на фінансові проблеми в команді, його гравці ще не розпочали підготовку до нового сезону. 
“На початку березня ми брали участь в розіграші відкритого кубка федерації футболу Криму в Херсоні. Незабаром стало відомо, що чемпіонат припинений, але оскільки коштів для функціонування команди немає, ми опинилися біля розбитого корита”, – розповів  Шевченко.
 Про проблеми з пошуком спонсорів тренер таврії розповів кореспондентам IPC-Херсон ще в березні.
“У нас вийшло зібрати футболістів, які ще вірять в майбутнє та в фінансові вливання. Начебто на горизонті з’явились спонсори, але поки що вони мовчать. Чекаємо, сподіваємось. Грошей в команді зараз взагалі немає. Те, що нам пообіцяли, ще не виконано. Нам обіцяли гроші, та фінансових надходжень поки що не було”, – зазначив тоді Сергій Шевченко. 
Ускладнюється проблема ще й тим, що в Бериславі немає гідної “Таврії” футбольної   арени. А будівництво  нового стадіону, що був обіцяний сімферопольцям, досі не розпочалося.

Футбольний клуб «Таврія» був заснований у 1958 році в Сімферополі. У 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном України, обігравши у фінальному матчі у Львові київське «Динамо» (1:0).

До російської анексії Криму «Таврія» грала в Прем’єр-лізі України. У 2014 році клуб припинив своє існування. У 2016 році був відновлений на материковій частині України і включений у Чемпіонат України серед аматорів. 21 червня 2017 року «Таврія» була атестована для участі у другій лізі чемпіонату України. Свої домашні матчі команда проводить у Бериславі Херсонської області.