Пн. Вер 21st, 2020

На Херсонщині встановлено 73 відеокамери в рамках впровадження програми “Безпечне місто”

Система «Безпечне місто» здатна вирішувати завдання будь-якого рівня, зокрема: розпізнавання людських обличь та автомобільних номерних знаків у реальному часі та за «пошуком по фото, фото-роботу», інтелектуальний пошук об’єктів за різними параметрами: кількістю, кольором, напрямком руху тощо, трекінг режиму реального часу.

Про це повідомляють в Нацполіції. 

«На сьогоднішній день на території області в рамках цієї програми вже встановлено 73 відеокамери: 63 камери працюють в м. Херсоні, 7 в м. Каховка, 2 в Скадовську та 1 камера в Білозерці. Працівники поліції мають можливість в режимі реального часу в автоматичному режимі здійснювати реєстрацію події та невідкладно направляти найближчий наряд поліції. Це забезпечує максимальну швидкість реагування на подію, яка трапилась в тому чи іншому населеному пункті», – зазначив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін.

Завдяки використанню системи відеоспостереження з початку запровадження були розкриті: 4 умисних вбивства, 15 угонів транспортних засобів, 35 грабежів та розбійних нападів та 60 крадіжок загальною сумою збитків більш ніж 6 мільйонів гривень. Також поліцією було встановлено 170 автомобілів, що використовувались при вчиненні злочинів.

За останній час система допомогла у розкритті таких резонансних злочинів, як: спроба підпалу приміщенні синагоги іудейської релігійної общини у м. Херсон, затримання особи, яка шахрайським шляхом ошукала фермерів на суму 850 тисяч гривень та викрадення людини чотирма нападниками.

За інформацією системи “Прозоро” камери спостереження місцевому бюджету коштуватимуть мінімум 235 тисяч гривень.

Для порівняння тільки в місті Київі, в рамках програми “Безпечне місто”, встановлено 5823 камери зовнішнього спостереження.