Пн. Вер 21st, 2020

На Херсонщині відбувається квест-фестиваль для “сонячних” дітей

На фото сімя Михайлових-Васильєвих з м. Херсону

Понад 20 сімей з Херсона, Миколаєва, Вінниці, Одеси, Кривого Рогу, Києва та Харкова протягом трьох днів з 31 липня по 2 серпня змагатимуться за перемогу у Всеукраїнському сімейному квест-фестивалі «Щасливі разом!»

Про це повідомляють на своїй сторінці у Фейсбук організатори фестивалю. 

Квест-фестиваль "Щасливі разом!"

Понад 20 сімей з Херсона, Миколаєва, Вінниці, Одеси, Кривого Рогу, Києва та Харкова протягом трьох днів з 31 липня по 2 серпня змагатимуться за перемогу у Всеукраїнському сімейному квест-фестивалі «Щасливі разом!». Захід організовано обласною громадською організацією «Сонячні діти» та вже втретє збирає на Херсонщині родини, у яких виховуються діти з синдромом Дауна. Цьогоріч громадська організація брала участь у конкурсі проєктів інститутів громадянського суспільства, який проводить облдержадміністрація, і вже вдруге отримала фінансову підтримку для проведення фестивалю.За словами голови ГО «Сонячні діти» Ірини Ханікової, перш за все організатори хотіли ще більше згуртувати родини та продемонструвати батькам, які талановиті у них діти.«За три дні батьки встигають познайомитися між собою, а діти – знайти друзів. У них є багато часу для себе та для спілкування. Адже кожна сім’я унікальна та талановита по-своєму. Для «сонячних» дітей така взаємодія дуже важлива. Ми вдячні за підтримку усім, хто допоміг організувати квест-фестиваль та подарувати дітям свято», – розповіла Ірина Ханікова.Вже вдруге участь у фестивалі бере сім’я Умріхіних із Кривого Рогу. Цього разу вони хочуть позмагатися за перемогу, але передусім гарно провести час з іншими учасниками фестивалю.«Наша дочка Зоряна дуже активна, тому ми із задоволенням знайомимося з учасниками з інших команд», – розповіла мама дівчинки.Учасники фестивалю змагатимуться у спортивному, творчому та кулінарному конкурсах. Переможців чекає Гран-прі, інші поїдуть додому з різноманітними подарунками. Але найголовніше – це позитивні емоції та радість, які отримають діти та їхні батьки від спільно проведеного активного відпочинку та влаштованих організаторами розваг.

Опубліковано Херсонська обласна державна адміністрація Пʼятниця, 31 липня 2020 р.

Захід організовано обласною громадською організацією «Сонячні діти» та вже втретє збирає на Херсонщині родини, у яких виховуються діти з синдромом Дауна. Цьогоріч громадська організація брала участь у конкурсі проєктів інститутів громадянського суспільства, який проводить облдержадміністрація, і вже вдруге отримала фінансову підтримку для проведення фестивалю.

 

«За три дні батьки встигають познайомитися між собою, а діти – знайти друзів. У них є багато часу для себе та для спілкування. Адже кожна сім’я унікальна та талановита по-своєму. Для «сонячних» дітей така взаємодія дуже важлива. Ми вдячні за підтримку усім, хто допоміг організувати квест-фестиваль та подарувати дітям свято», – розповіла ГО «Сонячні діти» Ірина Ханікова.

на фото родина Маракуліних-Саханевич зі Скадовську

“Наша сім’я з великим задоволенням знову візьме участь в чудовому фестивалі “Щасливі разом”. Для нас це честь бути сподвижниками великої справи. Це можливість ще раз заявити про те, що народження особливої дитини – це не вирок, а велике щастя. А наше щастя звуть Аліса. Їй 7 років. Це дитина, з якою не треба говорити суворо ,бо вона розуміє і старається виконати прохання відразу”, – розповідають у родині Маракуліних-Саханевич зі Скадовську. 

Учасники фестивалю змагатимуться у спортивному, творчому та кулінарному конкурсах. Переможців чекає Гран-прі, інші поїдуть додому з різноманітними подарунками.