Пн. Сер 3rd, 2020

Від початку карантину на Херсонщині правоохоронці склали 790 протоколів за порушення його правил

Всього від початку запровадження карантинних обмежень на Херсонщині правоохоронці склали 790 протоколів за порушення правил щодо карантину.  

Про це повідомляють у Нацполіції. 

З них: за порушення умов обсервації – 370 протоколів, за порушення самоізоляції – 26 протоколів, за порушення правил торгівлі – 142 протоколи,  60 – на водіїв за перевезення пасажирів понад норми, 192 протоколи на інших порушників карантинних заходів. Усі складені матеріали передані на розгляд судів.

На території області спільні рейдові групи патрулюють громадські місця та перевіряють дотримання правил карантину. На території курортних районів Херсонщини рейдові групи контролюють дотримання карантинних норм громадянами, які відвідують пляжі та бази відпочинку”, – йдеться в повідомленні.

Треба зазначити, що Нацполіція Херсона іноді підходила до покарання порушників норм карантину досить вибірково. Наприклад, під час відзначення 75 річниці закінчення Другої світової війни в Європі представники проросійських партій нехтували карантинними правилами. Та Нацполіцією ані в області, ані в обласному центрі грубих порушень порядку зафіксовано 9 травня не було. 

Докладніше про масові порушення карантину та використання забороненої символіки під час святкування 9 травня в Херсоні дивіться в нашому відео.