Вт. Сер 16th, 2022

Нацполіція склала протоколи про порушення карантину щодо організаторів масового фестивалю в Залізному Порту

Протягом останніх 4-х днів в курортному селищі Залізний Порт проходив фестиваль “Зірковий прибій” Grand opening fest. Організатор заходу не дотримався порад поліції та допустив порушення карантинних правил. В результаті у відношенні нього поліція склала два адміністративні протоколи за ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» КУпАП. 

Про це повідомляють у Нацполіції.

“Як розповів керівник управління превентивної діяльності поліції Херсонщини Вячеслав Шинкарьов, до органів влади Голопристанського району із заявкою про проведення в період з 24 по 27 липня пісенного фестивалю звернулась директор одного з прибережних пансіонатів, розташованих в с. Залізний Порт.

З цього приводу працівники поліції провели з організатором роз’яснювальну роботу щодо дотримання та недопущення порушення карантинних правил. Однак, в останні два дні фестивалю була значно перевищена кількість глядачів концертної програми. Тому, у відношенні організатора позавчора та вчора були оформлені адміністративні матеріали за ст.44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей» (тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян)”, – йдеться в повідомленні.

Водночас соцмережами шииться відео з виступу відомого українського виконавця Монатіка, на якому чітко видно порушення правил дотримання карантину відвідувачами дійства на Херсонському курорті.

Монатік Залізний порт 2020👍👍👍

Опубліковано Аллою Кондесь Понеділок, 27 липня 2020 р.

Опубліковано Vitalya Semyanchuk Понеділок, 27 липня 2020 р.

Загалом з початку введення карантину працівниками поліції Херсонщини складено 865 адміністративних протоколів за ст.44-3 КУпАП.