Пн. Сер 3rd, 2020

Нардеп Колихаєв влаштував у центрі Херсона “Парк Юрського періоду”

Штаб одного кандидатів на посаду міського голови Херсона несанкціоновано встановив поблизу готелю “Фрегат” фігури динозаврів. Своїми діями робітники, за ініціативи нардепа Ігоря Колихаєва, фактично знищили ансамбль пам’ятки архітектури модернізму.

Про це на своїй сторінці повідомляє архітектор Андрій Луцик. 

Фрегат, теперь не памятник модернизма, а локация юрского периода, а благодарны мы за это Колыхаев Игорь.Игорь Колыхаев, я конечно рад что вы проявляете живой интерес к благоустройству нашего города, но фонтан перед Фрегатом не придомовая территория вашего дома, и подходы к работе с пространством здесь должны быть другие.Ваш штаб пообещал мне убрать это до октября, и трактует это как временную акцию, я надеюсь так и будет.Проекты благоустройства как и строительства таких важных пространств города, реализуются только в рамках архитектурных конкурсов, об этом говориться в градостроительной документации города, и в законе Украины о регулировании градостроительной деятельности, вы как народный депутат и кандидат в меры обязаны это знать. Я надеюсь вы все это уберете, и впредь будете поступать обдумано.Более подробно я высказался в приложенном видео.

Опубліковано Андрієм Луциком Понеділок, 6 липня 2020 р.

“Наразі активно йдуть роботи з благоустрою території навколо готелю “Фрегат”. Територія модернізму перетворюється на територію Юрського періоду. Маю сумніви, що на це є якесь погодження. Роботи проводить штаб Ігоря Колихаєва. В штабі мені сказали, що це все робиться тимчасово та потім це жахіття буде демонтовано. Я не знаю, як вони збираються ці об’єкти демонтувати, адже будівництво виглядає  довгостроковим”, – повідомив Андрій Луцик.

Користувачі соцмереж активно відреагували на таку ініціативу пана нардепа. 

Готельний комплекс “Фрегат” у Херсоні був частиною масштабного будівельного проекту, здійснюваного з кінця 1970-х років, котрий мав змінити вигляд міста, зокрема його прибережну частину, втім, так і незреалізованого до кінця.

Автором проекту готелю був Михайленко В’ячеслав Федорович. Попри те, що будівля готелю є досить типовою, окремі деталі декору та зовнішнього оформлення (наприклад, вітрила нагорі) надають конструкції модерністської оригінальності та неповторності, зробивши будівлю однією з візитівок міста.

Комплекс урочисто здали в експлуатацію в 1989 році.