Чт. Лип 16th, 2020

Викрито тютюнову плантацію на «покинутій фермі» та 1,5 млн пачок контрафактних цигарок на Херсонщині

Фото СБУ

Співробітники Служби безпеки України викрили на Херсонщині контрабандистів, які організували нелегальне виробництво цигарок і постачання їх до Євросоюзу.

Про це повідомляє Служба безпеки України. 

“Співробітники Служби безпеки України викрили на Херсонщині контрабандистів, які організували нелегальне виробництво цигарок і постачання їх до Євросоюзу.

Зловмисники вирощували цілі плантації тютюну на покинутій фермі. Готову сировину переправляли в Одеську і Дніпропетровську області. І вже там щодня виготовляли до 15 тисяч пачок і маркували їх світовими брендами. Потім «товар» через Закарпаття доставляли в Європу”, – йдеться в повідомленні.

Під час обшуків одразу у чотирьох областях правоохоронці виявили понад 1,5 мільйона пачок цигарок і майже 15 тонн готового до фасування тютюну.

За попередньою інформацією, щодня зловмисники виготовляли до 15 тисяч пачок цигарок. Готовий товар перевозили на Закарпаття, де його складували для подальшого транспортування в Європу.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 28 та ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.