Пн. Лип 4th, 2022

Владислава Мангера затримано. Його досталять до суду

Фото МОСТ

На виконання ухвали слідчого судді Печерського районного суду міста Києва 16 червня 2020 року, співробітниками Служби безпеки України близько 7 ранку затримано підозрюваного у замовленні та організації нападу на Катерину Гандзюк голову Херсонської обласної ради.

Про це повідомляють в Офісі Генерального прокурора України. 

“На даний час правоохоронці доставляють його у м. Київ до Печерського районного суду, де слідчий суддя розглядатиме клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Рішення про звернення до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу було прийнято прокурором через спроби незаконного впливу підозрюваного на свідків шляхом погроз їм та членам їхніх сімей. Наразі діючий запобіжний захід у виді застави щодо голови Херсонської обласної ради не виконує завдань кримінального провадження та не дозволяє запобігти можливому скоєнню нових кримінальних правопорушень”, – йдеться в повідомленні.

Прес-секретарка Владислава Мангера на своїй сторінці у Facebook зазначила, що прихильники Голови обласної ради вимагають зустрічи з Президентом України Володимиром Зеленським.

“Все, про що ми просимо, це – аудієнції у Президента України Володимира Зеленського. В даному випадку слово «зобов’язаний» цілком виправдано. Зеленський ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ вислухати адвокатів Мангера, які вивчили від кірки до кірки всі томи цього сфальсіфірованного справи. Нам є, що сказати Гаранту”, –  заявила на своїй сторінці прес-секретарка Мангера Галина Ляшевська.